neljapäev, 6. veebruar 2020

Noorsootöö nõukoda - mis see on? Võrumaa näide

Võrumaa noorsootöö nõukoda on Võrumaa noorsootöötajate kogu, mille ülesandeks on arendada Võru maakonna noorsootööd, teha kohalike omavalitsuste ülest noorsootööalast koostööd, teha ettepanekuid erinevateks maakondlikeks algatusteks ning parandada noorsootöötajate vahelist infovahetust maakonnas. Koostööd tehakse SA Võrumaa Arenduskeskusega ning vajadusel nõustatakse kohalikke omavalitsusi ja teisi organisatsioone noorsootööalastes küsimustes.

Nõukoda on viimastel aastatel suurt rõhku pööranud noorsootöötajate koolitustele. Ühiselt on käidud tutvumas Malta ja Kreeka noorsootööga ning ka praegu on mõtted koostööprojekti kokku panemiseks Erasmus+ programmi.

Iga aastaselt toimub ühisüritusena Võrumaa Noorte Suvepäevad, mille korraldamine hetkel juba käib. Noorte suurürituse korraldajaks on kordamööda kõik Võrumaa omavalitsused. Lisaks peavad Võrumaa noorsootöötajad väga oluliseks noorsootöö kutse omandamist. Sügisel said kutse neli Võrumaa noorsootöötajat ning mitmed noorsootöötajad soovivad kutset taotleda kevadel.

Noorsootöö nõukoda käib regulaarselt koos iga kuu, et olla kursis noorte valdkonnas toimuvaga, arutleda ühisürituste teemadel, saada tuttavaks uute tulijatega ning olla suhtlusringis kõikide maakonna noorsootöötajatega. Noorsootöö nõukoda on ühtne ja kokkuhoidev kogu, kus ollakse kolleegidele abiks murede lahendamisel ning jagatakse ka toredaid rõõmuhetki.

Kuldre noortekeskuse noorsootöötaja
Mari-Liis Pärna 

Võru valla noorsootööspetsialist
Sirle Muiste


1 kommentaar:

 1. Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant.

  Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

  Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke.

  Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused

  Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate

  Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega.

  Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu.

  Teie rahaline vabadus on teie kätes!

  VastaKustuta